Cześć!

Nazywam się Monika Lizun i jestem Wirtualną Asystentką.

Wspieram zdalnie biznesy online oraz stacjonarne, które przeniosły pewnie działania do Internetu. Prowadzę sama swój Fanpage, stronę internetową oraz tworzę proste grafiki, zachowując strategię wizualną własnej marki, jak i osób, z którymi współpracuje. Minimalizuje również czas klientów wobec zadań związanych z obsługą klienta oraz dodatkowymi działaniami, które zabierają im mnóstwo czasu.

Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując w obsłudze klienta w działach wsparcia technicznego, produktowego oraz serwisu reklamacyjnego.

Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, w związku z tym mam dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz dużą swobodę w komunikacji. 

Moją pasją jest psychologia oraz podejście holistyczne do odżywiania. Hobbistycznie komponuje przepisy, gdyż sama należę do takiej grupy żywieniowej. Uwielbiam również kinematografię i klasykę filmów noir.

 

 

Zakres dotychczasowych obowiązków

Obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Prowadzenie serwisu reklamacyjnego, weryfikacja zgłoszeń oraz koordynacja ich realizacji za pośrednictwem przeznaczonych do tego platform.

Wsparcie techniczne dla klientów.

Obsługa centrali telefonicznej.

Zarządzanie magazynem 
(wydawanie i konfiguracja urządzeń abonenckich).

Wykonywanie zdjęć produktowych, tworzenie prostych projektów graficznych.

Wprowadzanie nowych produktów oraz aktualizacje ich cen, oraz opisów zgodnych ze standardami firmy.

Dbałość o prawidłowy kontakt z klientem.

Przygotowywanie postów na social media oraz grafik i infografik.

Dbanie o systematyczność aktualizowanych informacji.

Tworzenie prostych i intuicyjnych stron na podstawie narzędzia WordPress.

Opinie osób z którymi współpracowałam

Monika jest niezastąpioną pomocą szczególnie w momentach kryzysowych, gdzie zadanie musi być zrobione w trybie pilnym. Jest bardzo skrupulatna, tworzy piękne materiały PDF i grafikę, do tego transkrypcje są oddawane w błyskawicznym tempie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Moniką, bo jest świetnym zdalnym wsparciem, do swojej pracy podchodzi z największą starannością i dokładnością, a przy tym jest niezwykle ciepłą osobą, z którą pracuje się wręcz doskonale. Rekomenduję ją z pełnym przekonaniem, gdyż jest świetnie wyszkoloną i kompetentną osobą do pracy z nawet najbardziej wymagającym klientem.
Anna Kawecka

Va-Vom

Współpracowałam z Moniką dawno temu przy pewnym projekcie. Dzięki temu, że jest otwarta i uważnie słucha nasza współpraca była na super poziomie. Widzę, że dalej się rozwija i umiejętnie podąża za swoimi pasjami. Monika jest organizatorem własnej pracy. 
Polecam serdecznie.
Ewelina Wygonik

Pracownia Stroju Studio Krawiectwa Artystycznego

Pani Monika Lizun jest bardzo pomocna i wszystkie zlecone przez mnie zadania wykonuje w pełni profesjonalnie. Wyróżnia ją przede wszystkim zaangażowanie w powierzoną pracę. Zawsze ,gdy z nią współpracuję, mam pewność, że nie zawiedzie moich oczekiwań. Współpracowaliśmy w m.in. w obszarze copywritingu, potwierdzam lekkie pióro u Pani Moniki. Moja tematyka nie zawsze jest prosta. Kolejną tematyką, w jakiej mi pomagała jako Wirtualna Asystentka to obsługa moich klientów w kwestii biznesowej. Polecam serdecznie Panią Monikę i mam nadzieje na dłuższą współpracę.
🙂 Pozdrawiam Rafał Szkliniarz
Rafał Szkliniarz

AdCorso

Zerknij również na moje Social Media

Facebook

Zapraszam do kontaktu!